Zade Vital Ruşeym Yağı 30 Yumuşak Kapsül

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Zade Vital
  • Ürün Kodu: 8690712017544
  • Kazanacağınız Puan: 2.49
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • 59,00TL

  • KDV Hariç: 54,63TL
  


Zade Vital Ruşeym Yağı 30 Yumuşak Kapsül 

RÜŞEYM YAĞI-ZADE VITAL-WHEAT GERM OIL 

Zade Vital Ruşeym Yağı 30 Yumuşak Kapsül Ürün İçeriği 

1 yumuşak kapsül; %100 Soğuk Pres 500 mg Rüşeym Yağı (Wheat Germ Oil) içerir. 

Kapsül: Jelatin (Helal ve Kosher Sertifikalı) 

Etkin Madde: 500 mg Rüşeym Yağı 

Zade Vital Ruşeym Yağı 30 Yumuşak Kapsül Ürün Bilgisi 

Ruşeym, buğday tanesinin embriyo kısmı olup, filizlenme için gerekli tüm enerji ve besin kaynaklarını bünyesinde barındırır. Ruşeym yağı çok zor elde edilen çok değerli bir yağdır. Doğal enerji kaynağı olarak adlandırılabilen ruşeym yağı, omega esansiyel yağ asitlerini içermektedir. Yapısında A ve D vitaminlerini doğal olarak bulundurmasının yanı sıra, E vitamini oranı da oldukça yüksektir. Bu sayede yaşlanma etkilerini geciktirmeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Polikosanol formülasyonları "Antifatik İlaçlar (Yorgunluk giderici)" olarak da kullanılabilir. Bu nedenle yüksek enerji gereksinimi olan kişilerin fiziksel performansını artırmaya destek olduğu için sporcular, sınava hazırlanan gençler ya da yoğun tempoda çalışan, genel yorgunluk problemi olan kişilerin günlük besin programlarına dahil edilebilir. Ruşeym yağı değerli bir oktakosanol ve polikosanol kaynağıdır. Oktakosanol ve polikosanol kardiyovasküler fonksiyonları optimize etmeye ve kan kolesterol dengesini düzenlemeye yardımcı olur. 

Zade Vital Ruşeym Yağı 30 Yumuşak Kapsül Kullanma Talimatı 

Önerilen Kullanım Şekli ve Dozu Dahilen ve haricen kullanım içindir. Dahilen Günde 1-2 kapsül.  

Haricen Günde 2 kez haricen ince bir tabaka halinde lezyon bölgesine sürülebilir. 

1 kapsülün enerji değeri yaklaşık 4,5 kcal'dir. 

Para Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

        Değerli müşterilerimiz 14 Haziran 2021 itibari ile WebEczanem Para Puan kampanyası başlamıştır. WebEczanem Para Puan kampanyasından yararlanmak için üye olmanız yeterlidir. WebEczanem Üyeleri tüm alışverişlerinden puan miktarı değişmekle beraber minumum satın aldığı ürün toplam fiyatının %1'ne eşdeğer Para Puan kazanacaktır.

        Örneğin; 100 TL'lik bir ürün sipariş verdiğinizde 10 Para Puan kazanırsınız. 10 Para Puan = 1 TL'dir. Sürekli güncellenen kampanyalarımızla daha yüksek oranda Para Puan kazanımları siz değerli müşterilirmize sunulacaktır.

        WebEczanem Para Puan kampanyasından kazanılan Para Puan'lar sadece WebEczanem.com'da geçerlidir. Başka bir hiçbir mecrada kullanılamaz. Nakite çevirilemez, sadece WebEczanem.com'da yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan'larım Üye Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

        Vermiş olduğunuz siparişleriniz Paketlenip Kargoya verildiğinde Para Puan'larınız Üye hesabınıza aktarılmaktadır.

Para Puan'larımı Nasıl Kullanırım?

        Alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz Para Puan'larınızı, sipariş vereceğiniz yeni ürünleri sepetinize attıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonuna tıklayarak açılan pencerede sağ alt köşede Kasaya Git adımına tıklayarak kasa sayfasına ulaşabilirsiniz. Kasa sayfasında Para Puanı Kullan sekmesine tıklayarak açılan kutucuk içerisine kullanmak istediğiniz Para Puan miktarını yazarak Para Puanı Kullan butonuna tıklayarak Para Puanınızı kullanabilirsiniz. ( Sepet > Kasaya Git > Para Puan Kullan )

İptal ve İade Süreçlerinde Para Puan'lar

        Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal ettiğinizde yada size ulaşmış bir siparişi iade etmek istediğinizde iptal/iade edilen siparişinizden kazanılan puanlar iptal edilecektir. Ancak iptal/iade siparişinizde kullanılmış Para Puan'lar var ise bunlar WebEczanem üye hesabınıza tekrar iade edilecektir. WebEczanem üye hesabınıza iade edilen Para Puan'larınızı bir sonraki siparişinizde tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler