Gizlilik Politikası

Güvenlik ve Gizlilik Politikamız

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmektedir ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

 

Veri Güvenliği:
 

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

WebEczanem.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı:
 

WebEczanem.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler site tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği :
 

Şirketimiz, webeczanem.com sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. WebEczanem.com 'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. WebEczanem.com TrustSafe PRO sertifikalıdır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak TrustSafe PRO tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın adres çubuğunda bütün bankaların internet şubelerinde olduğu gibi güvenlikli yeşil bant karşınıza çıkar. İlgili bantın üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu ve teknik detay bilgileri görebilirsiniz. WebEczanem.com sitemiz üzerinden yapacağınız 10,000$ ( on bin USD ) a kadar siparişlerinizde meydana gelebilecek problemlerde TrustSafe PRO karşılıklı para garantisi vermektedir.

Online Alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliği :

 

Kredi kartı bilgileri tahmin edilenin aksine internet üzerinden yapılan alıverişlerden ziyade fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli davranın,kredi kartı numaranızı,son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) başkalarına vermeyin.Çalıntı kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-alışveriş siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibi ile iletişime geçmektedirler.Ekstreniz elinize geçtiğinde gerçek dışı harcamalarla ilgili firmalarla iletişime geçin.

 

Sistem ve Bilgilerin Kayıt Edilmesi :

 

WebEczanem.com üzerinden Kredi kartı ile alışveriş yapılan tüm alışverişlerde karşı bilgisayarın ip adresi kayıt altına alınarak herhangi bir sahtekarlık durumunda Cumhuriyet savcılığına suç duyurusu bulunularak o gün ve saatteki ip adresi türk telekom kayıtlarından tespit edilerek sorumlusu hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR