Dermokozmetik sektöründe 1994'ten bu yana edindiğimiz tecrübelerimizi WebEczanem.com çatısı altında daha geniş kitlelere hizmet vermek amacıyla 2017 yılında siz değerli müşterilerimize açmış bulunmaktayız.
    Webeczanem olarak temel amacımız ilkeli etik duruşumuzla insanlığa fayda sağlayacak orjinal kişisel bakım ve besin takviyesi ürünlerini uygun fiyatlarla halkımızla buluşturmaktır .


        DermoKozmetik Nedir?


Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

    Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR