Zade Vital Koenzim Q10 & Omega 3 1000 mg 30 Kapsül

S.K.T. ŞUBAT 2021

  |   2 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Zade Vital
  • Ürün Kodu: 8690712018473
  • Kazanacağınız Puan: 1.99
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • S.K.T: 02.2021
  • 149,00TL

  • KDV Hariç: 137,96TL
  


Zade Vital Koenzim Q10 & Omega 3 1000 MG 30 Kapsül

Zade Vital Koenzim Q10 & Omega 3 1000 MG 30 Kapsül Ürün Bilgisi
Koenzim Q10 (CoQ10) endojen olarak sentezlenen ve çeşitli hücresel süreçlerde rol oynayan lipofilik (yağda çözünür) bir antioksidandır. Bu nedenle hızlı ve kolay emilim için balık yağı içerisinde yağ bazda sunulmuştur. Ubikinon olarak da bilinir.Yapılan çalışmalarda Koenzim Q10'in kardiyoprotektif kalbi koruyucu, sitoprotektif hücre koruyucu, nöroprotektif  sinir koruyucu, antiaging yaşlanma etkilerini geciktirici ve bağışıklık sistemini güçlendirici özellikleri olduğu bildirilmiştir. Nöroprotektif sinir koruyucu özelliklerinden ötürü Parkinson gibi nörolojik hastalıklarda da kullanılabilir.
Kardiyoprotektif kalbi koruyucu özelliklerinden ötürü kalp yetmezliği, hipertansiyon, akut miyokard infarktüsü kalp krizi ve kardiyomyopati kalp kası hasarı gibi kardiyovasküler hastalıklarda tedaviye yardımcı olarak kullanılabileceği bildirilmiştir. Yine enerji üretimine olan katkısı ve sitoprotektif hücre koruyucu özelliklerinden ötürü fiziksel performansı artırmada, yorgunluk gidermede, mitokondrial kas hasarı, bozukluklarda da destek amaçlı kullanılabilir. CoQ10 eksikliği; periodontal dişeti hastalıkları ile de ilişkilendirilmiştir.

Vital Koenzim Q10 & Omega 3 1000 MG 30 Kapsül Ürün Bileşimi
Etkin Madde:

Koenzim Q10 & Omega 3 Balık Yağı Kapsülü ( 1000 mg )

 Koenzim Q10 (ubikinon) (Coenzyme Q10 (Ubiquinone))    100 mg

 Omega 3 balık yağı (EPA:324 mg, DHA:216 mg) içerir.        900 mg

Vital Koenzim Q10 & Omega 3 1000 MG 30 Kapsül Kullanma Talimatı
Önerilen Kullanım Şekli; Günde 1 kapsül


Para Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

        Değerli müşterilerimiz 14 Haziran 2021 itibari ile WebEczanem Para Puan kampanyası başlamıştır. WebEczanem Para Puan kampanyasından yararlanmak için üye olmanız yeterlidir. WebEczanem Üyeleri tüm alışverişlerinden puan miktarı değişmekle beraber minumum satın aldığı ürün toplam fiyatının %1'ne eşdeğer Para Puan kazanacaktır.

        Örneğin; 100 TL'lik bir ürün sipariş verdiğinizde 10 Para Puan kazanırsınız. 10 Para Puan = 1 TL'dir. Sürekli güncellenen kampanyalarımızla daha yüksek oranda Para Puan kazanımları siz değerli müşterilirmize sunulacaktır.

        WebEczanem Para Puan kampanyasından kazanılan Para Puan'lar sadece WebEczanem.com'da geçerlidir. Başka bir hiçbir mecrada kullanılamaz. Nakite çevirilemez, sadece WebEczanem.com'da yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan'larım Üye Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

        Vermiş olduğunuz siparişleriniz Paketlenip Kargoya verildiğinde Para Puan'larınız Üye hesabınıza aktarılmaktadır.

Para Puan'larımı Nasıl Kullanırım?

        Alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz Para Puan'larınızı, sipariş vereceğiniz yeni ürünleri sepetinize attıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonuna tıklayarak açılan pencerede sağ alt köşede Kasaya Git adımına tıklayarak kasa sayfasına ulaşabilirsiniz. Kasa sayfasında Para Puanı Kullan sekmesine tıklayarak açılan kutucuk içerisine kullanmak istediğiniz Para Puan miktarını yazarak Para Puanı Kullan butonuna tıklayarak Para Puanınızı kullanabilirsiniz. ( Sepet > Kasaya Git > Para Puan Kullan )

İptal ve İade Süreçlerinde Para Puan'lar

        Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal ettiğinizde yada size ulaşmış bir siparişi iade etmek istediğinizde iptal/iade edilen siparişinizden kazanılan puanlar iptal edilecektir. Ancak iptal/iade siparişinizde kullanılmış Para Puan'lar var ise bunlar WebEczanem üye hesabınıza tekrar iade edilecektir. WebEczanem üye hesabınıza iade edilen Para Puan'larınızı bir sonraki siparişinizde tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler