Zade Vital Curcumin Forte 40 Kapsül

  |   16 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Zade Vital
  • Ürün Kodu: 8690712019173
  • Kazanacağınız Puan: 17.99
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • S.K.T: 09.2024
%41
indirim
  • 199,00TL

    117,90TL

  • KDV Hariç: 109,17TL
  

Zade Vital Curcumin Forte 40 Kapsül
Vitamin, mineral ve diğer nutrisyonel ürünler-nutrasötikler-fitomedisinaller

Zade Vital Curcumin Forte 40 Kapsül Ürün Bilgisi

İçeriğindeki Zerdeçal, Novasol isimli özel bir ticari markadır. Misel yapı denilen özel kapsülleme teknolojisi ile üretilmiştir. Kapsülün midede  açılmayıp doğrudan bağırsakta çözülmesi özelliği ile bioyararlanımı 185 kat artmıştır.
Zerdeçalın etken maddesi kurkumindir. Zerdeçalın içinde doğal sarı bir pigment olan kurkumin, bitkinin yumrularından elde edilir.
Zerdeçal (Curcuma longa); Zingiberaceae (zencefilgiller) familyasından olan sarı çiçekli, büyük yapraklı, çok yıllık otsu bir bitki türüdür. ‘Hint Safranı'  olarak da bilinen zencefilin ana vatanı Hindistan, Endonezya ve Çin gibi Asya ülkeleridir.
Birçok sağlık faydası olduğuna inanılan ve yıllardır geleneksel olarak kullanılan zerdeçalın (Curcuma longa); ülser, hazımsızlık, şişkinlik, gaz, ülseratif  kolit, diyare (ishal) gibi sindirim sistemi şikayetlerine iyi geldiği bilinmektedir.
Yapılan klinik çalışmalarda antiinflamatuvar (yangı giderici) özelliği olduğu bilinen zerdeçalın bu özelliğinden dolayı baş ağrısı, osteoartrit ve romatoid artrit gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olarak kullanılabileceği bildirilmektedir.

Metabolik sendrom hastalarının kan şekeri ve kan lipid (yağ) profili üzerine de olumlu etkileri olan zerdeçalın, antioksidan ve hepatoprotektif (karaciğer koruyucu) özelliği olduğu da gözlemlenmiştir.
Ayrıca yapılan klinik çalışmalarda, zerdeçalın menstrüel (adet) ağrı ve şişkinlik şikayetleri olan Premenstrüel Sendrom (PMS) hastalarında bu semptomların şiddetini azalttığı belirtilmektedir.
Yine yapılan çalışmalarda, zerdeçalın iştahsızlık ve safra salgısı yetersizliklerine bağlı sindirim sistemi  rahatsızlıklarının semptomatik tedavisine yardımcı olabileceği gözlenmiştir.
Bunlara ek olarak zerdeçalın epilepsi, depresyon ve Alzheimer gibi merkezi sinir sistemi hastalıklarında tedaviye yardımcı olarak kullanılabileceği de bildirilmiştir.

Zade Vital Curcumin Forte 40 Kapsül Kullanma Talimatı

Günde 1 Kapsül.

Zade Vital Curcumin Forte 40 Kapsül Ürün Bileşimi

1000 mg 40 Yumuşak Kapsül
Etkin Madde: 1000 mg Curcumin Forte Kapsülü;
720 mg Zerdeçal ve 280 mg %100 Soğuk Pres natürel sızma zeytin yağı içerir.

Para Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

        Değerli müşterilerimiz 14 Haziran 2021 itibari ile WebEczanem Para Puan kampanyası başlamıştır. WebEczanem Para Puan kampanyasından yararlanmak için üye olmanız yeterlidir. WebEczanem Üyeleri tüm alışverişlerinden puan miktarı değişmekle beraber minumum satın aldığı ürün toplam fiyatının %1'ne eşdeğer Para Puan kazanacaktır.

        Örneğin; 100 TL'lik bir ürün sipariş verdiğinizde 10 Para Puan kazanırsınız. 10 Para Puan = 1 TL'dir. Sürekli güncellenen kampanyalarımızla daha yüksek oranda Para Puan kazanımları siz değerli müşterilirmize sunulacaktır.

        WebEczanem Para Puan kampanyasından kazanılan Para Puan'lar sadece WebEczanem.com'da geçerlidir. Başka bir hiçbir mecrada kullanılamaz. Nakite çevirilemez, sadece WebEczanem.com'da yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan'larım Üye Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

        Vermiş olduğunuz siparişleriniz Paketlenip Kargoya verildiğinde Para Puan'larınız Üye hesabınıza aktarılmaktadır.

Para Puan'larımı Nasıl Kullanırım?

        Alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz Para Puan'larınızı, sipariş vereceğiniz yeni ürünleri sepetinize attıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonuna tıklayarak açılan pencerede sağ alt köşede Kasaya Git adımına tıklayarak kasa sayfasına ulaşabilirsiniz. Kasa sayfasında Para Puanı Kullan sekmesine tıklayarak açılan kutucuk içerisine kullanmak istediğiniz Para Puan miktarını yazarak Para Puanı Kullan butonuna tıklayarak Para Puanınızı kullanabilirsiniz. ( Sepet > Kasaya Git > Para Puan Kullan )

İptal ve İade Süreçlerinde Para Puan'lar

        Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal ettiğinizde yada size ulaşmış bir siparişi iade etmek istediğinizde iptal/iade edilen siparişinizden kazanılan puanlar iptal edilecektir. Ancak iptal/iade siparişinizde kullanılmış Para Puan'lar var ise bunlar WebEczanem üye hesabınıza tekrar iade edilecektir. WebEczanem üye hesabınıza iade edilen Para Puan'larınızı bir sonraki siparişinizde tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler