Solgar Psyllium Husks Fibre 500mg 200 Kapsül

  |   9 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Solgar
  • Ürün Kodu: 033984023154
  • Kazanacağınız Puan: 12.99
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • S.K.T: 10.2024
%28
indirim
  • 179,90TL

    129,90TL

  • KDV Hariç: 120,28TL
  


Solgar Psyllium Husks Fibre 500mg 200 Kapsül

Solgar Psyllium Husks Fibre 500mg 200 Kapsül Ürün Bileşimi
Her 2 Vegicap kapsülde:
Psyllium Husks Fibre                1000 mg
Bitkisel kapsül kabuğu
(bitkisel karbonhidrat sakızı, gliserin, su)    198 mg
Magnezyum Stearat*                20 mg
Bitkisel toz seluloz
*Stearik Asitten imal edilmiştir .        10 mg

Solgar Psyllium Husks Fibre 500mg 200 Kapsül Ürün Bilgisi
 
Sindirim sisteminden yumuşak ve rahat bir şekilde geçmesi için Iif takviyeleriyle birlikte bol miktarda su için. Diet için mükemmel bir yardımcıdır. Yemeklerden önce alındığında tokluk hissi vererek açlığı azaltır. Dietlerde kullanılan doğal bir Iiftir. Özellikle çözünülebilir bir özelliğe sahiptir. Psyllium suda şişer ve dışkının kolay atılımını sağlar.
Tahıl ve kepeğin tersine bağırsakları çizmeden ve tahriş etmeden temizler.
Kandaki kolesterol seviyesini düşürmek için kullanılır, kan şekerini ayarlar. (Şeker hastaları için idealdir)
Birden çok miktarda çözünülebilir Iif alınırsa, bu pinpon topu büyüklüğündeki bir boşluktan futbol topunu geçirmek gibi olur. Derece derece arttırarak, mide ile oniki parmak bağırsağı arasında bir vana görevi üstlenen pilor çevresindeki kan halkasının, geçen Iif hacmine basamak basamak alışması ve böylece hiç bir rahatsızlık hissedilmemesi sağlanır.
Psyllium'dan elde edilen çözünülebilir Iifler, buğday kepeği gibi çözülemeyen Iiflerden büyük farklılık gösterirler. Su ile muamele edilince, çözünebilir Iif sünger gibi emici hale gelir, yumuşar ve normal hacminin birkaç katı hacme ulaşır.
idir.

Çözünebilir Iifler:

●    Zararlı Bakterileri
●    Candida Albicans
●    Sindirilememiş Besinleri
●    Disakkarit fermantasyon ürünlerini (gazlar, fazla Iaktik asit)
●    Ve birçok zararlı kimyasalların vücuttan kolaylıkla atılmasını sağlarlar.

Yağın Etkisi: Çözünebilir Iifler, dışkı ağırlığını arttırır ve genel olarak dışkının vücuttan atımını hızlandırır. Diğer Iaksatifler gibi bağımlılık yapma riski yoktur. Çözünebilir Iiflerin yapısı bağırsak duvarlarının temizlenmesine yardımcı olur.
Diyare önleyici etki: Çözünebilir Iifler dışkının fazla sıvısını içine çekme özelliğinden dolayı diyareyi önler.
Toksik maddelerin eliminasyonu: En önemli özelliklerinden biri bağırsakları toksik maddelerden temizlemes

Solgar Psyllium Husks Fibre 500mg 200 Kapsül Kullanma Talimatı

Günde 2 kapsül, yemeklerden önce bol suyla (250ml) bereber alınır.


Para Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

        Değerli müşterilerimiz 14 Haziran 2021 itibari ile WebEczanem Para Puan kampanyası başlamıştır. WebEczanem Para Puan kampanyasından yararlanmak için üye olmanız yeterlidir. WebEczanem Üyeleri tüm alışverişlerinden puan miktarı değişmekle beraber minumum satın aldığı ürün toplam fiyatının %1'ne eşdeğer Para Puan kazanacaktır.

        Örneğin; 100 TL'lik bir ürün sipariş verdiğinizde 10 Para Puan kazanırsınız. 10 Para Puan = 1 TL'dir. Sürekli güncellenen kampanyalarımızla daha yüksek oranda Para Puan kazanımları siz değerli müşterilirmize sunulacaktır.

        WebEczanem Para Puan kampanyasından kazanılan Para Puan'lar sadece WebEczanem.com'da geçerlidir. Başka bir hiçbir mecrada kullanılamaz. Nakite çevirilemez, sadece WebEczanem.com'da yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan'larım Üye Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

        Vermiş olduğunuz siparişleriniz Paketlenip Kargoya verildiğinde Para Puan'larınız Üye hesabınıza aktarılmaktadır.

Para Puan'larımı Nasıl Kullanırım?

        Alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz Para Puan'larınızı, sipariş vereceğiniz yeni ürünleri sepetinize attıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonuna tıklayarak açılan pencerede sağ alt köşede Kasaya Git adımına tıklayarak kasa sayfasına ulaşabilirsiniz. Kasa sayfasında Para Puanı Kullan sekmesine tıklayarak açılan kutucuk içerisine kullanmak istediğiniz Para Puan miktarını yazarak Para Puanı Kullan butonuna tıklayarak Para Puanınızı kullanabilirsiniz. ( Sepet > Kasaya Git > Para Puan Kullan )

İptal ve İade Süreçlerinde Para Puan'lar

        Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal ettiğinizde yada size ulaşmış bir siparişi iade etmek istediğinizde iptal/iade edilen siparişinizden kazanılan puanlar iptal edilecektir. Ancak iptal/iade siparişinizde kullanılmış Para Puan'lar var ise bunlar WebEczanem üye hesabınıza tekrar iade edilecektir. WebEczanem üye hesabınıza iade edilen Para Puan'larınızı bir sonraki siparişinizde tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu