Nurse Harvey's Multi-tim Şurup 200ml

SKT. KASIM 2021

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Nurse Harvey's
  • Ürün Kodu: 8699177824209
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • 35,00TL

  • KDV Hariç: 32,41TL
  


Nurse Harveys Multi-tim Şurup 200ml

Nurse Harveys Multi-tim Şurup 200ml Ürün Bileşimi

Tatlandırıcı: Şekerli Su,

Taşıyıcı: Deiyonize Su,

Aktif: C Vitamini,

Emülgatör: Tween 60,

Koruyucu:  Potasyum Sorbat,

Aktif: B3 Vitamini,

Kıvam verici: Xanthan Gum,

Aroma: Doğal Karışık Meyve Aroması,Koruyucu: Sodyum Benzoat,

Aktif: B5 Vitamini, A Vitamini, B1 Vitamini, B2 Vitamini, E Vitamini, B6 Vitamini, D3 Vitamini, Çinko, Selenyum.


Nurse Harveys Multi-tim Şurup 200ml Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce çalkalayınız.

4-10 yaş çocuklar için günlük olarak tok karnına 1 ölçek (10 ml) ağız yoluyla alınır. Ürün bileşiminde bulunan maddelerden herhangi birine hassasiyeti olanlar kullanmamalıdır.

Para Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

        Değerli müşterilerimiz 14 Haziran 2021 itibari ile WebEczanem Para Puan kampanyası başlamıştır. WebEczanem Para Puan kampanyasından yararlanmak için üye olmanız yeterlidir. WebEczanem Üyeleri tüm alışverişlerinden puan miktarı değişmekle beraber minumum satın aldığı ürün toplam fiyatının %1'ne eşdeğer Para Puan kazanacaktır.

        Örneğin; 100 TL'lik bir ürün sipariş verdiğinizde 10 Para Puan kazanırsınız. 10 Para Puan = 1 TL'dir. Sürekli güncellenen kampanyalarımızla daha yüksek oranda Para Puan kazanımları siz değerli müşterilirmize sunulacaktır.

        WebEczanem Para Puan kampanyasından kazanılan Para Puan'lar sadece WebEczanem.com'da geçerlidir. Başka bir hiçbir mecrada kullanılamaz. Nakite çevirilemez, sadece WebEczanem.com'da yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan'larım Üye Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

        Vermiş olduğunuz siparişleriniz Paketlenip Kargoya verildiğinde Para Puan'larınız Üye hesabınıza aktarılmaktadır.

Para Puan'larımı Nasıl Kullanırım?

        Alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz Para Puan'larınızı, sipariş vereceğiniz yeni ürünleri sepetinize attıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonuna tıklayarak açılan pencerede sağ alt köşede Kasaya Git adımına tıklayarak kasa sayfasına ulaşabilirsiniz. Kasa sayfasında Para Puanı Kullan sekmesine tıklayarak açılan kutucuk içerisine kullanmak istediğiniz Para Puan miktarını yazarak Para Puanı Kullan butonuna tıklayarak Para Puanınızı kullanabilirsiniz. ( Sepet > Kasaya Git > Para Puan Kullan )

İptal ve İade Süreçlerinde Para Puan'lar

        Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal ettiğinizde yada size ulaşmış bir siparişi iade etmek istediğinizde iptal/iade edilen siparişinizden kazanılan puanlar iptal edilecektir. Ancak iptal/iade siparişinizde kullanılmış Para Puan'lar var ise bunlar WebEczanem üye hesabınıza tekrar iade edilecektir. WebEczanem üye hesabınıza iade edilen Para Puan'larınızı bir sonraki siparişinizde tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler