Mitonad Nadh 30 tablet
Mitonad Nadh 30 tablet

Mitonad Nadh 30 tablet (5788)

Marka : Mitonad
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺1.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺739,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682304016318

Mitonad Nadh 30 tablet


Mitonad Nadh İçeren Dilaltı Tablet (30 tablet)


NADH’ in temel görevi vücudumuzun temel enerji kaynağı olan ATP üretimi için gerekli olan tepkimelerde görev almaktır.
Bir hücrenin NADH içeriği ne kadar fazlaysa o kadar çok ATP, yani enerji üretir. NADH, vücudumuzda bulunan hücrelerin enerji üretimi için gerekli olan bir ko-enzimdir.

MitoNAD Günlük Kullanım Dozu Nedir?


Günlük doz kişinin mevcut sağlık durumuna ve yaşına göre değişebilir. Günlük dozun toplam 20 mg* olması önerilmekte olup, NADH günlük dozu için doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.

MitoNadNasıl Kullanılır?


Günlük önerilen toplam dozu 1 seferde dil altında kolayca eritiletek kullanılır. Aç veya tok olarak kullanılablir. Hızlı emilerek aktive olurken mide ve bağırsakduvarına zarar vermez.

MitoNadne kadar süre kullanmalıyım?


Günlük enerji alımı ve mental rahatlık sağlamak isteyen sağlıklı kişilerde 1 aylık düzenli kullanım ile istenilen sonuç alınabilmektedir. Önerilen minimum kullanma süresi 1 aydır. Ancak bu süre içerisinde günlük düzenli kullanıma dikkat edilmelidir. Kullanım süresi için doktorunuz veya eczacınız ile konuşmalısınız.

Etiketler
Mitonad, Mitonad Nadh, Mitonad Nadh İçeren, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı Tablet, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı Tablet 30, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı Tablet 30 tablet, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı Tablet tablet, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı 30, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı 30 tablet, Mitonad Nadh İçeren Dilaltı tablet, Mitonad Nadh İçeren Tablet, Mitonad Nadh İçeren Tablet 30, Mitonad Nadh İçeren Tablet 30 tablet, Mitonad Nadh İçeren Tablet tablet, Mitonad Nadh İçeren 30, Mitonad Nadh İçeren 30 tablet, Mitonad Nadh İçeren tablet, Mitonad Nadh Dilaltı, Mitonad Nadh Dilaltı Tablet, Mitonad Nadh Dilaltı Tablet 30, Mitonad Nadh Dilaltı Tablet 30 tablet, Mitonad Nadh Dilaltı Tablet tablet, Mitonad Nadh Dilaltı 30, Mitonad Nadh Dilaltı 30 tablet, Mitonad Nadh Dilaltı tablet, Mitonad Nadh Tablet, Mitonad Nadh Tablet 30, Mitonad Nadh Tablet 30 tablet, Mitonad Nadh Tablet tablet, Mitonad Nadh 30, Mitonad Nadh 30 tablet, Mitonad Nadh tablet, Mitonad İçeren, Mitonad İçeren Dilaltı, Mitonad İçeren Dilaltı Tablet, Mitonad İçeren Dilaltı Tablet 30, Mitonad İçeren Dilaltı Tablet 30 tablet, Mitonad İçeren Dilaltı Tablet tablet, Mitonad İçeren Dilaltı 30, Mitonad İçeren Dilaltı 30 tablet, Mitonad İçeren Dilaltı tablet, Mitonad İçeren Tablet, Mitonad İçeren Tablet 30, Mitonad İçeren Tablet 30 tablet, Mitonad İçeren Tablet tablet, Mitonad İçeren 30, Mitonad İçeren 30 tablet, Mitonad İçeren tablet, Mitonad Dilaltı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR