Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Heilung İlaç
  • Ürün Kodu: 868072301029
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • S.K.T: 3.2021
%41
indirim
  • 32,00TL

    19,90TL

  • KDV Hariç: 18,43TL
  

 Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet

Ürün Özellikleri:

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet, beslenmenize destek olması için geliştirilmiş takviye edici gıdadır.

- Multivitamin içerisinde normal yemeklerin ve diğer doğal kaynakların içerisinde bulunan vitaminlerin kombinasyonu şeklinde olan bir vitamin çeşididir.

- Pek çoğumuz çok yoğun ve stresli bir yaşam sürdürüyoruz. Bu nedenle, tüm ihtiyaçları karşılayan ayrıntılı ve iyi düşünülmüş bir beslenme planı hazırlamak için gereken zamanı ayırmamız mümkün olmayabiliyor.

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet, işte bu noktada, günlük beslenme programımızı tamamlamak ve desteklemek üzere yanımızdadır.

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet’in içeriğinde Kalsiyum, Vitamin C, Potasyum, Magnezyum, Niyasin, Vitamin E, Pantoten Asidi, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, Vitamin B12, Folik Asit ve Biyotin gibi önemli birçok vitamin ve mineral yer almaktadır.

- Kalsiyum; Kemik sağlığının korunması ve desteklenmesine katkı sağlar. Kas sisteminin normal fonksiyonuna destek olur.

- Vitamin C; Vücut direncini artırmaya katkı sağlar ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Antioksidan özelliği nedeniyle vücudu zararlı maddelerden arındırmaya katkı sağlar. Göz sağlığına katkıda bulunur. Diş ve diş eti sağlığını korumaya destek olur.

- Folik asit; Vücut direncini artırmaya ve vücuda zindelik kazandırmaya destek olur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Sindirim sisteminin doğal işleyişine destek olur.

- Magnezyum; Vücutta enerji dönüşümünün işleyişine destek olur. Kemik sağlığının korunmasına katkı sağlar.

- Vitamin E; Yağda çözünen bir vitamindir ve antioksidan bir özelliğe sahiptir. C vitamini ile karşılıklı olarak birbirinin etkilerini artırır. Vücuda fayda sağlamaya çalışır.

- Pantoten Asidi; Cilt ve saç sağlığının korunmasına destek olur. Normal enerji işleyişine katkı sağlar. Yorgunluğun giderilmesine ve zindelik kazanılmasına destek olur.

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet, vücudun vitamin ve mineral ihtiyacına destek olmak için geliştirilmiş takviye edici gıdadır.

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Günde 1 efervesan tablet önerilir.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde bir defa bir efervesan tableti, 1 bardak su (250 ml) içinde eritilerek kullanılması tavsiye edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi