Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: Heilung İlaç
  • Ürün Kodu: 868072301029
  • Kazanacağınız Puan: 1.29
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • S.K.T: 11.2021
  • 34,90TL

  • KDV Hariç: 32,31TL
  

 Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet

Ürün Özellikleri:

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet, beslenmenize destek olması için geliştirilmiş takviye edici gıdadır.

- Multivitamin içerisinde normal yemeklerin ve diğer doğal kaynakların içerisinde bulunan vitaminlerin kombinasyonu şeklinde olan bir vitamin çeşididir.

- Pek çoğumuz çok yoğun ve stresli bir yaşam sürdürüyoruz. Bu nedenle, tüm ihtiyaçları karşılayan ayrıntılı ve iyi düşünülmüş bir beslenme planı hazırlamak için gereken zamanı ayırmamız mümkün olmayabiliyor.

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet, işte bu noktada, günlük beslenme programımızı tamamlamak ve desteklemek üzere yanımızdadır.

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet’in içeriğinde Kalsiyum, Vitamin C, Potasyum, Magnezyum, Niyasin, Vitamin E, Pantoten Asidi, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, Vitamin B12, Folik Asit ve Biyotin gibi önemli birçok vitamin ve mineral yer almaktadır.

- Kalsiyum; Kemik sağlığının korunması ve desteklenmesine katkı sağlar. Kas sisteminin normal fonksiyonuna destek olur.

- Vitamin C; Vücut direncini artırmaya katkı sağlar ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Antioksidan özelliği nedeniyle vücudu zararlı maddelerden arındırmaya katkı sağlar. Göz sağlığına katkıda bulunur. Diş ve diş eti sağlığını korumaya destek olur.

- Folik asit; Vücut direncini artırmaya ve vücuda zindelik kazandırmaya destek olur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Sindirim sisteminin doğal işleyişine destek olur.

- Magnezyum; Vücutta enerji dönüşümünün işleyişine destek olur. Kemik sağlığının korunmasına katkı sağlar.

- Vitamin E; Yağda çözünen bir vitamindir ve antioksidan bir özelliğe sahiptir. C vitamini ile karşılıklı olarak birbirinin etkilerini artırır. Vücuda fayda sağlamaya çalışır.

- Pantoten Asidi; Cilt ve saç sağlığının korunmasına destek olur. Normal enerji işleyişine katkı sağlar. Yorgunluğun giderilmesine ve zindelik kazanılmasına destek olur.

- Apexis Multivitamin Efervesan 20 Tablet, vücudun vitamin ve mineral ihtiyacına destek olmak için geliştirilmiş takviye edici gıdadır.

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Günde 1 efervesan tablet önerilir.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde bir defa bir efervesan tableti, 1 bardak su (250 ml) içinde eritilerek kullanılması tavsiye edilir.

Para Puan Nedir? Nasıl Kazanılır?

        Değerli müşterilerimiz 14 Haziran 2021 itibari ile WebEczanem Para Puan kampanyası başlamıştır. WebEczanem Para Puan kampanyasından yararlanmak için üye olmanız yeterlidir. WebEczanem Üyeleri tüm alışverişlerinden puan miktarı değişmekle beraber minumum satın aldığı ürün toplam fiyatının %1'ne eşdeğer Para Puan kazanacaktır.

        Örneğin; 100 TL'lik bir ürün sipariş verdiğinizde 10 Para Puan kazanırsınız. 10 Para Puan = 1 TL'dir. Sürekli güncellenen kampanyalarımızla daha yüksek oranda Para Puan kazanımları siz değerli müşterilirmize sunulacaktır.

        WebEczanem Para Puan kampanyasından kazanılan Para Puan'lar sadece WebEczanem.com'da geçerlidir. Başka bir hiçbir mecrada kullanılamaz. Nakite çevirilemez, sadece WebEczanem.com'da yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan'larım Üye Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

        Vermiş olduğunuz siparişleriniz Paketlenip Kargoya verildiğinde Para Puan'larınız Üye hesabınıza aktarılmaktadır.

Para Puan'larımı Nasıl Kullanırım?

        Alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz Para Puan'larınızı, sipariş vereceğiniz yeni ürünleri sepetinize attıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bulunan sepet butonuna tıklayarak açılan pencerede sağ alt köşede Kasaya Git adımına tıklayarak kasa sayfasına ulaşabilirsiniz. Kasa sayfasında Para Puanı Kullan sekmesine tıklayarak açılan kutucuk içerisine kullanmak istediğiniz Para Puan miktarını yazarak Para Puanı Kullan butonuna tıklayarak Para Puanınızı kullanabilirsiniz. ( Sepet > Kasaya Git > Para Puan Kullan )

İptal ve İade Süreçlerinde Para Puan'lar

        Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal ettiğinizde yada size ulaşmış bir siparişi iade etmek istediğinizde iptal/iade edilen siparişinizden kazanılan puanlar iptal edilecektir. Ancak iptal/iade siparişinizde kullanılmış Para Puan'lar var ise bunlar WebEczanem üye hesabınıza tekrar iade edilecektir. WebEczanem üye hesabınıza iade edilen Para Puan'larınızı bir sonraki siparişinizde tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu